1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ OS X 10.10 USB'si Çıkarıldığında Bilgisayar Açılmıyor

'Eski OSX Sürümleri' forumunda tayfun_000 tarafından 5 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    Grundig GNB 1554 A1 i3, 4 GB RAM, 250 GB HDD
    Merhabalar,
    Grundig GNB 1554 A1 i3 bilgisayara OS X 10.10 kurdum. Kurulum USB'si takılı olmadan bilgisayar açılmıyor. OS X'e ulaşmak için USB'yi takıp diski seçerek öyle açmak gerekiyor.

Yanındaki sorunlar:
    • WiFi'ye bağlanamıyorum.
    • Hoparlörden sivrisinek kovucu olduğu iddia edilen telefon uygulamalarının çıkardığı sese benzer bir ses çıkıyor.

2. Şu rehberi takip et.

Sesi hangi yöntem ile tanıttın? Wi-Fi modelin nedir?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. WiFi markası Broadcom. Modelini bilmiyorum.
    Kurulumdan sonra sağ üstte bildirim şeklinde birkaç yazı çıktı. Bir şeyler kurdu düzenledi, sesi o mu tanıttı bilmiyorum.
    Clover'ı kurduktan sonra parola ekranından itibaren ekran 4'e bölünüyor. (Ekran kartı: HD 3000)

4. Clover bootloader kurulumun bittikten sonra USB içindeki, sisteminin düzgün açılmasını sağlayan kextleri HDD / EFI / Clover içine kopyaladın mı? Config, kext, drivers64UEFI, Drivers64?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Bütün sorunları çözdüm.
    Yardımlarınız için teşekkür ederim.

6. O konuda da ben varmışım. Sorunların çözüldüyse güle güle kullan.

Yükleniyor...