Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

osxinfo.net hakkındaki öneri ve görüşlerinizi paylaşın

'osxinfo.net duyurular' forumunda osxinfo tarafından 28 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. Merhaba,
    Bildiğiniz üzere forumumuz çok yeni. Dolayısıyla gözümüzden kaçan bazı hatalarımız olabilir. Bu nedenle görüş ve önerilerinize çok değer veriyor, forumumuzu geliştirmeye yönelik çalışmalarımızda fikirlerinizi değerlendirmek istiyoruz. Bizimle paylaşmak istediğiniz görüş, öneri ya da eleştiriniz varsa lütfen bu konu altında paylaşın.
    İyi Forumlar,
    OSXinfo

#1 osxinfo, 28 Kasım 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 28 Kasım 2016
  2. Hayırlı olsun, belki foruma ait bir repo olabilir. Kextler vs dosyalar içeren.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #2 mustafaokur, 4 Aralık 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Aralık 2016
  3. @mustafaokur, yorumunuz için teşekkürler. Yakında bitbucket üzerinde bir repo oluşturmayı düşünüyorum.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #3 montezuma, 4 Aralık 2016
    Son düzenleme: 4 Aralık 2016
    eonder87 ve Sin0w bunu beğendi.
  4. Devamlılığını temenni ederek, forumun kurucusundan yöneticisine, müdavim lerine kadarar herkese teşekkür etmek isterim.
    Gözüme çarpan ve ihtiyaç duyduğum husus PM / Özel mesaj atma imkanı'nın olmaması oldu.
    Belkide tema farklılığından bulamamış olabilirim, bu durumda mazur görülüp yardımcı olunmasını temenni ederim.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Özel mesaj üyelerimize kapalı. Sorularınız veya önerileriniz için konu açabilirsiniz.

6. Dh de konu açıp ihtiyacı olanları yönlendirmek ve topluluk oluşturmak lazım. 2005 den beri üyeyim. bende açabilirim.

Gerçekten bilgili ve ilgili insanlarsınız, ayrıca bu birikimi video çekip youtube'a aktarmak lazım.
    Çok daha fazla kullanıcıya ulaşmış olursunuz.

Şöyle bakınca türkiye'de gerçekten ilgili bir sürü insan var ancak herkes ayrı yerlerde küçük küçük oluşumlar halindeler.
    Belki bu platform büyük bir çatı olur.

dangerous, esbab, montezuma ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Bu platformu kurarken ki temennim bu yönde. Türkiye'de Hackintosh'u sadece bir alt kategori olmaktan çıkartmak. Düşüncelerin için teşekkürler.

AirLife ve esbab bunu beğendi.
  8. Merhaba değerli arkadaşlar,
    Macbook Air bilgisayarım hakkında hiç bir bilgiye sahip değilken arkadaşlarımızın yönlendirmesi ile macbook a sıfırdan usb ile yazılım yükledim, ve bilgisayarımı kullanmaya başladım, çok ilgili ve sabırlı olmaları bence kayda değer bir yaklaşım, Emeği geçen herkeze ayrı ayrı teşekkür ederim

montezuma bunu beğendi.
  9. Güzel yorumun için teşekkürler.

civan2017 bunu beğendi.
  10. Ben bir kaç gündür gerek hem yabancı hem yerli kaynakları araştırdım. Bence bu sitenin içerik anlayışı çok sade, göz yormayan ve çözüm odaklı bir site olmuş. Bırakın yerlileri rakiplerini geçmeyi, dünyada ilk sırada gelemez ama kesinlikle onlarla yarışabilir durumda hoş içerikler oluşturulmuş durumda. En azından benim gibi bir çaylak böyle gözlüyor :) Ben kendi adıma çok teşekkür ediyorum 10 numara içerik var sitede.

#10 GraphicsDesigner, 21 Şubat 2017
    Moderatör tarafından düzenlendi: 21 Şubat 2017
    Sin0w, esbab ve montezuma bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...