1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Pentium Dual Core e5700 uyumlu anakart tavsiyesi

'Windows OS X' forumunda ahmetozcan tarafından 5 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Pentium Dual Core e5700 işlemcim mevcut çok ağır işlem yapmayacağım hatta belki neredeyse hiç işlem yapmam kodi kurup tv olarak kullanmayı düşünüyorum. belki arada gerekirse internette sörf yaparım. şuan asus p5vd2 vm se anakartta takılı işlemcim ama uyumlu bilmiyorum performansından hiç memnun değilim çok çok ağır çalışıyor. zaten ilk açılışta unknown cpu detected hatası alıyorum. F1 e basarak devam edip sonra pc açılıyor. bana uygun fiyatlı bir anakart önerebilir misiniz?

2. E5700'a windows 7 kurup kullanman bile hantallaştırır. Bu yönde uygun bir niyet çözüm arayışındaysan, G41M türevi anakartlar edinip, Xeon E5450 veya X5450 vb işlemciler ile macOS'da bir çok etkinliği yapabilirsin

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    S10soz_21 bunu beğendi.
Yükleniyor...