Müzik Radio Beatkolektif

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
29,783
7,578
4,401
Merhaba Sevgili dostlar
Bildiğiniz üzere asıl mesleğim dj'lik. Bunun yanında bazı mekanlara da internet üzerinden müzik yayını hazırlıyorum. Bunu yaparken de neden kendime ait bir yayınım olmasın dedim ve üç yıl önce radio beatkolektif'i kurdum. Bu internet radyosunu kurmamdaki amaç yine osxinfo.net'i kurmamdaki amaç gibi.. Sadece idealler. Radio Beatkolektif'i tanımlarsak; Tek amacı bağımsız müzisyenlerin bu proje vasıtasıyla dinleyicilere ulaşmalarını sağlamak olan, reklama kesinlikle yer vermeyen, kendi imkanlarımla yürüttüğüm bir proje. Radyonun müzikal içeriğini ise Indie Rock, Indie Pop, Indie Folk, Shoegaze, Dream Pop, Electronic ve Country gibi müzik tarzları oluşturuyor. Eğer bu müzik tarzları ilginizi çekiyorsa buyrun;
Radio Beatkolektif – Eclectic,Commercial Free,Independent Radio
 
Son düzenleme:
BootLoader
OpenCore 0.6.4
Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4

zamirpolen

JEDI
8 Ocak 2017
250
89
0
41
İzmir
Karakteriniz ve bir kazancınız olmamasına rağmen gösterdiğiniz özveri, yaptığınız işlere merakımı uyandırıyor. Takipteyim =)
 
  • Like
Tepkiler: montezuma

Benzer konular

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler