1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

RealtekRTL8111-Binary 2.2.1

'Network' forumunda Sin0w tarafından 20 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. RealtekRTL8111 Ehternet kartları için gerekli kext dosyası;

Çalışan Son sürüm:10.11

Download

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Yayıncının yeni çıkardığı üç sürücü ile konuyu güncellemek istiyorum. Kendim 2.2.2d2 sürümünü kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor. Ağ üzerinden yüksek hızda aktarım yapmak için güncellemeniz gerekiyor. Bu kext gigabit hızlara kadar çıkmaya olanak sağlıyor.

2.2.2d0: Yandex.Disk
    2.2.2d1: Yandex.Disk
    2.2.2d2: Yandex.Disk

Version 2.2.2 (2018-01-21)
    • Force ASPM state to disabled/enabled according to the config parameter setting.
    • Requires 10.12 or newer.
    @montezuma

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    taluyka bunu beğendi.
  3. İmajda güncel versiyon ekli. Ancak konuya eklemek gerekiyor. Hatırlatma için teşekkürler.

4. 10.23.1003.2017 için kullanabilir miyim?

5. Ne demek istediğini daha açık ifade edebilir misin?

6. pardon yanlış yazdım.
    intel(R) dual band wireless-ac 3168 için kext dosyası önerir misiniz lütfen.
    teşekkürler.

7. Intel Wi-Fi kart desteklenmiyor.

8. cevabınız için teşekkür ederim. tp-link usb wireless aldım.
    sorun çözüldü :)

9. Dosyalar sahibi tarafından silinmiş, erişim engellenmiş ya da bağlantıda yazım hatası yapılmış olabilir.

ResidentBomb bunu beğendi.
  10. nette alternetifleri oldukça mevcut, bulabilirsin

ResidentBomb bunu beğendi.
Yükleniyor...