1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

RX 570 Çift Monitör

'Mojave' forumunda developerali tarafından 15 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Sapphire Nitro + RX570 grafik kartına sahibim, birincil monitörüm HDMI portundan bağlı sağlıklı bir şekilde kullanabiliyorum, ikinci monitörümü DVI portundan bağladım ilk başta renkler birbirine girişik bir şekilde görüntü aldım sonrasında görüntü gitti. İkinci monitörü de sağlıklı bir şekilde kullanabilmem için ne yapmam gerekli?

Lilu, Whatevergreen kextleri kurulu. Radeondelnit işaretli ama görüntü alamıyorum.

2. Framebuffer olarak Orinoco dene. Birde fix display işaretleyip dene. Ek olarak sistem açıldıktan sonra ikinci monitörü tak.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    developerali bunu beğendi.
  3. Dediklerinizi harfiyen uyguladım ama değişen bir şey olmadı.

Bu arada sistem tercihlerinde grafik kartım tanılı gözüküyor RX 570 8 GB şeklinde ama, Hackintool adlı araçta unkown olarak gözüküyor bununla bir bağlantısı olabilir mi?

4. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...