1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Sadece 750 TL' ye Apple PowerPC Kasa Hackintosh Mod

'Hackintosh Özelleştirmeleri' forumunda AppleCare tarafından 5 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Merhabalar. Merak ettim nette G5 kasalarına baktığımda arka taraftaki anakart yuvaları sabit duruyor. Başka bi anakartı nasıl uydurdun ?

2. Hocam selamlar.Sırf yorum yazabilmek için foruma üye oldum.:) Merak ettiğim sistemde çalışmayan birşey var mı ? Ekran kartını falan otomatik mi tanıyor sistem sadece internet için mi kext yüklediniz ? Birde bu sistemi mojave ye güncelleyebilirmiyiz ? Şimdiden teşekkürler..

#12 Sirsere, 29 Aralık 2018
    Son düzenleme: 29 Aralık 2018
  3. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    baris_karaer ve AppleCare bunu beğendi.
  4. Elinize sağlık. Yararlı gerçekten.. ++

AppleCare bunu beğendi.
  5. arka kısmı anakart çıkışına göre spralle kestim tam olarak oturmuyor anakart biraz içerde kalıyor ama kablo takmakta zorlanmıyorum. Anakartın altında plastık bi plaka var daha onceki anakarttan söktüğüm vidalarla plakayı tekrar sabıtledim kasaya daha sonra anakartı o plaka üstüne monte ettim.

Ekran kartını otomatik tanıdı sistem. Zaten sierra için tam uyumlu ekran kartı ve anakart. Evet internet tanıtma problemi yaşadım bir tek. Birde kapanmama sorunu var şuan için onunda üzerinde çalışıyorum. Basit bi sorun zaten. Ama hersey çalışıyor şimdi bir sorun yaşamadım çok şükür. Bu arada mojave ve high sierra önermem bu sistem için olası sorunlarla karşılaşabilirsin şuan orjinal appleden bir farkı yok gibi toplayacaksan sierra kur derim. Configi paylaşırım toplayacaksan eğer :)

#15 AppleCare, 4 Ocak 2019
    Son düzenleme: 4 Ocak 2019
Yükleniyor...