Satılık macOS Mojave kurulu Acer Aspire E15

coolman7

APPRENTICE
29 Eyl 2018
8
0
1
39
Acer Aspire E15 E5-576G-5762
4000 lira
15.6" Full HD ekran
CPU: 8th Gen Intel Core i5-8250U
GPU: GeForce MX150
8GB RAM
256GB SSD
Aydınlatmalı klavye
Optik sürücü
HDD takmak için boş SATA yuvası
1xUSB-C portu
1xUSB 3.0 port
2xUSB 2.0 port

Çok az kullanılmıştır, sıfırdan farksızdır, hiç bir sorunu yoktur. Amerika'dan alınmıştır. Şarj cihazı Amerikan priz şeklinde olup yanında dönüştürücüsü verilecektir. Orijinal şarj cihazı 220 Volt uyumludur. Klavyesi İngilizce klavye olup Türkçe harfler yoktur. Dilenirse TR klavye etiketi yapıştırılabilir.

Cihaz üzerinde Windows 10, Linux ve macOS Mojave 10.14.1 işletim sistemleri kurulmuştur. Hackintosh yapmak isteyenler için hazır hackintosh laptoptur. Dilerseniz linux ve windows'u silip, sadece macOS ile de teslim edebilirim. Laptopun kasası açılmadığı için wifi kart değişimi yapılmadı. Bu sebeple macOS wifi'ı görmüyor.

İstanbul Bakırköy'den elden teslim şeklinde satılıktır.

Not: Bu laptopun Türkiye'de satılan modellerinin ekranı Full HD değildir, 1366x768 çözünürlük vardır. Benim Amerika'dan satın alıp sattığım bu modelde ise 1920x1080 Full HD çözünürlük vardır. Full HD olmayan versiyonlarıyla karıştırmayalım lütfen.

Ekli dosyalar