1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Sierra 10.13.2 (17C205) için NVIDIA Web Driver Güncellemesi

'Grafik' forumunda montezuma tarafından 10 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. cc0ef61ac55c78ab27ecaf357ae222df.png

NVIDIA, MacOS High Sierra 10.13.2 (17C205) sürümü için Web Driver Güncellemesini yayınladı. Bu sürücü ile MacOS 10.13.2 (17C205) ek güncellemesi desteklenirken, bazı uygulamalar için OpenCL sorunlarını çözer ve bazı cihazlar için daha iyi doğal GPU güç yönetimi sağlar.
    Bu sürücüler aşağıdaki Grafik Kartlarını destekler:
    GeForce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1070, 1080, 1080 Ti, TITAN Pascal, ve TITAN Xp 'Pascal' grafik kartları ve NVIDIA GeForce GTX 750, 750 Ti, 950, 960, 970, 980, 980 Ti, ve TITAN X 'Maxwell' grafik kartları. Bu kartlar MacOS tarafından desteklenmeyen kartlardır. Bu yüzden bu kartlar ile Web Driver kullanmak gereklidir.

MacOS 10.13.2 (17C205) için NVIDIA Alternatif Grafik Sürücüleri
    https://images.nvidia.com/mac/pkg/378/WebDriver-378.10.10.10.25.104.pkg

Kurulum rehberi ve olası sorunlar için aşağıdaki rehberi takip edin;
    Nvidia Web Driver Kurulumu ve Sorunları Çözme | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu
    Screen Shot 2018-01-10 at 02.44.23.png

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Merhaba apple store'dan güncelleme indirdim fakat yine de güncelleyiniz diyor ne yapmam gerekiyor acaba?

3. m yani laptop için üretilen ekran kartları da destekleniyor mu artık ?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Ne anlatmak istediğini açık anlatmalısın. Konu NVIDIA hakkında.

6. apple store'dan güncelleme indirdiğimi zannediyordum yeniden başlatıldıktan sonra hata veriyormuş meğerse. Bunu da yüklemeyi çalışında sürüm güncel değil uyarısı veriyordu. Ondan böyle bir cümle kurdum :)

7. Hocam denemek amaçlı kurulum yapsak bir sorun çıkartır mı ? Açıkçası olur mu olmaz mı görmek istiyorum, sorun çıkartıyorsa laptoplar için kurulum hiç girişmeyeceğim.

8. Denemene gerek yok. Laptop'larda harici grafik kartın çalışmaz.

9. Siz daha iyi bilirsiniz ama yakın geçmişte bir haber okumuştum apple bu konuda(harici kartlara) destek vereceğinin, bu destek gelirse nvdia web kullanarak aktif edebilir miyiz bizde.

10. Bu EGPU olarak destek var demek. Laptop'larda geçerli olan bir durum değil. Laptop'larda Optimus desteklenmiyor.
    Desteklenen EGPU kartlar:
    • AMD Radeon RX 570, RX 580, ve Radeon Pro WX 7100
    • AMD Sapphire Vega 56
    • AMD XFX Vega 56
    • AMD Sapphire Vega 64
    • AMD XFX Vega 64
    • AMD Frontier Edition air-cooled AMD Radeon Pro WX 9100

emresamna bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...