1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Sierra için (1.st) Intel HD Graphic Kext10.12 L

'Grafik' forumunda montezuma tarafından 22 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. monthly_10_2016_9fe7c17a507f64d6e580113b2737cdb2-kext.png
    Bu kext dosyaları sadece 2010 Intel Arrandale işlemciye sahip Laptop cihazlar için uygundur.
    • 1st Generation Intel® Core™ Processor / Intel HD Graphics (Sadece Arrandale)
    • Intel® Celeron® Processor / Intel® HD Graphics (Sadece Arrandale)
    • Intel® Pentium® Processor / Intel® HD Graphics (Sadece Arrandale)
    Device ve Vendor ID'lerin aşağıdaki gibi olduğundan emin olun:
    • Device ID: 0042 ya da 0046
    • Vendor ID: 8086
    Kurulum rehberi indirdiğiniz dosya içinde mevcut.
    İndirme Linki:
    Dropbox - Intel HD Graphics QECI Legacy 10.12.rar

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #1 montezuma, 22 Ekim 2016
    Son düzenleme: 7 Kasım 2017
    mmorgara bunu beğendi.
  2. Intel Arrandale işlemci ne demek oluyor?

mmorgara bunu beğendi.
  3. İşlemci mimarisinin modeli.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    mmorgara bunu beğendi.
  4. config dosyasına nasıl işliyoruz acaba içerideki word dosyasında sisteme entegresi yazıyor clover boot ile nasıl kullanıyoruz ?

mmorgara bunu beğendi.
  5. Burada paylaşılan sadece kextler. Config içinde düzenleme yapmayacaksın. Dosyalar içinde uygun frambuffer düzenlemesi içeren kexti belirle bunların kurulumunu System / Library / Extensions içine yap.

mmorgara bunu beğendi.
  6. kurulum dosyasını rar dan çıkartmıyor hata veriyor .:frown:lütfen yardım

7. Dosyalarda hata yok. Şimdi denedim, sorunsuz iniyor ve açılıyor.

mmorgara bunu beğendi.
  8. bu inen klasör içerisindeki gördüğüm bütün info dosyalarını mı denemeliyim?
    yani info dosyasını kopyalayıp sierra kurulumu için hazırladığım usb ye ekran kartı çalıştırması için config olarak değiştirme işlemi.

9. Daha önce senin konuna yazdım bir daha yazayım: İndirdiğin dosyalar içinde açıklamalar mevcut. Bunları Google çeviri ile rahatça çevirebilirsin. Nihayetinde roket bilimi değil. Bublardan senin donanımına en uygunu hangisi ise bunu kullanacaksın. Ve "Rapor" seçeceğini gereksiz kullanırsan uyarı alacaksın.

10. Duyarlılığınız için teşekkürler.
    Benim anlamayıp merak ederek sorduğum tüm sorular sitenizi ziyaret eden diğer kullanıcıların daha rahat faydalanmasına sebebiyet verecektir. Sizlerden yardım almadan tek başıma bu işi halletmem faydası bana ama diğer kullanıcılarında akıllarında karmaşa kalmaması adına merak edilen her şeyi sorarak onları da bilgilendirmiş oluyorum.

Yükleniyor...
Yükleniyor...