Sierra Kurulum Yasak Ekran işareti

shaolyn

APPRENTICE
23 May 2018
20
2
21
29
msi h370m bazooka
i3 8100
sistemim var farklı portları denedim olmadı,bios ayarlarıma baktım olmadı,boot diskini yazdırdıkdan sonra kurulum sonrası araçlarda cloverı kullanırken yapacağım işlemler hdd efisine mi yoksa usb efisine mi olacak .. bunlar hakkında bilgi lazım kuramıyorum

shaolyn

APPRENTICE
23 May 2018
20
2
21
29
hocam sistemim de en stabil high Sierra olduğu için bunu daha sonra denemek üzere rafa kaldırıyorum .. teşekkürler

• Like
Tepkiler: bugra

bugra

APPRENTICE
29 Ağu 2018
72
12
71
efini paylaşır mısın ben de high sierra kuramıyorum maalesef

shaolyn

APPRENTICE
23 May 2018
20
2
21
29
hocam yapamadım olmadı diye herşeyi sildim şimdi ekran kartı bakıyorum uygun fiyatlı.

shaolyn

APPRENTICE
23 May 2018
20
2
21
29
-
-v ile boot ederek aldığın hatanın ekranını paylaş lütfen
bir kaç gündür bilmeden işler yapıyordum. fakat bana birisi lütfen yardım etsin
i3 8100 işlemci
msi h370m bazooka anakart
bu coffee lake işlemcilerin uhdesinde 630 u çok sorunlu ve ben cehaletim ile başaramıyorum.
ne yaparsam yapayım tam başardım diyorum olmuyor olmuyor.. sadece 6 mb ekran kartı gözükmeye devam ediyor.. düzelmiyor fakeid falan filan herşeyi denedim yok yani olmuyor

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
19,600
4,671
4,401
Sen Sierra niye deniyorsun? Denemen gereken sürüm Mojave olmalı. Her yerde konu açmak, her konu altına mesaj atmakta sana yardımcı olmaz.

shaolyn

APPRENTICE
23 May 2018
20
2
21
29
tamam denerim.uygun başlıkların altına yazıp yazıp yardım göremeyince tabiiki yazıcam bu site bu yardımı sağlamak amacıyla var zaten.diye düşünüyorum.
usbden yükleme yaptığımda ve yükleme bittiğinde anakart portlarımı doğru görmüyor mojave için ve yükleme bittikten sonra ekran uyku moduna geçiyor..(belkide aslında hiç bir ekranı takılı olarak görmediği için bunu yapıyor)bunun için hackintool kullanarak portlarımı göstermeyi doğru yapamıyorum..çünkü açılmıyor yükleme sonrası reset atınca ekrana geri GELMİYOR!. günlerdir uyumayıp bununla uğraşıyorum çok sıkıntılı çok..
msi h370m bazooka
i3 8100
desktop bi kasa bu..

Son düzenleme: