Sierra kurulumda Elma İkonunda Kalıyor

Abut

APPRENTICE
11 Eyl 2019
10
0
1
Elmada takılı kalıyorum sonra mavi ışık ve kapanış yaşıyorum.ne yapmalıyım güvenli modda açmıyor.

KaoS

YODA
MODERATOR
DENEYİMLİ ÜYE
1 Eki 2017
1,537
344
851
35
Öncelikle sistem bilgilerin nerede ?
İkincisi tam yaşadığın sorun ne ?
Sisteme kurulum yapmaya çalışırken mi böyle oluyor?
Yoksa kurulum yaptın da sonra mı böyle bir işlem geldi başına ?
Ben bunları bilmeden sana nasıl yardımcı olayım.

• Like
Tepkiler: Abut

Abut

APPRENTICE
11 Eyl 2019
10
0
1
Öncelikle sistem bilgilerin nerede ?
İkincisi tam yaşadığın sorun ne ?
Sisteme kurulum yapmaya çalışırken mi böyle oluyor?
Yoksa kurulum yaptın da sonra mı böyle bir işlem geldi başına ?
Ben bunları bilmeden sana nasıl yardımcı olayım.
Kusuruma bakmayın yeniyim. Bana sierrayı arkadaşım kurdu ve şimdi burada değil anlaşılan iş başa düştü.Normalde 2 yıldır kuruluydu makinada hiç bir sorunum yoktu dün akşam donma yaşadım açılmayınca resetledim ve elmada takılı kalmaya başladı ve reset attı laptopuma taktım trasmac aracılığı ile ssd 'yi görüyor dosyalar falan içinde.tekrardan kurmaya çalışayım dedim sierra güncel imaj dosyası inmiyor
Kusuruma bakmayın yeniyim. Bana sierrayı arkadaşım kurdu ve şimdi burada değil anlaşılan iş başa düştü.Normalde 2 yıldır kuruluydu makinada hiç bir sorunum yoktu dün akşam donma yaşadım açılmayınca resetledim ve elmada takılı kalmaya başladı ve reset attı laptopuma taktım trasmac aracılığı ile ssd 'yi görüyor dosyalar falan içinde.tekrardan kurmaya çalışayım dedim sierra güncel imaj dosyası inmiyor.sistem gereksimlerimide en kısa zamanda yazacağım

KaoS

YODA
MODERATOR
DENEYİMLİ ÜYE
1 Eki 2017
1,537
344
851
35
Kusuruma bakmayın yeniyim. Bana sierrayı arkadaşım kurdu ve şimdi burada değil anlaşılan iş başa düştü.Normalde 2 yıldır kuruluydu makinada hiç bir sorunum yoktu dün akşam donma yaşadım açılmayınca resetledim ve elmada takılı kalmaya başladı ve reset attı laptopuma taktım trasmac aracılığı ile ssd 'yi görüyor dosyalar falan içinde.tekrardan kurmaya çalışayım dedim sierra güncel imaj dosyası inmiyor
İnmiyor derken nasıl bir sorun yaşamaktasın?

Abut

APPRENTICE
11 Eyl 2019
10
0
1
İnmiyor derken nasıl bir sorun yaşamaktasın?
İndirdim tamam
1568314617585360064167.jpg

Dediğinizi yaptım usb image oluşturup disk izlencesine ulaştım bu hatayı aldım

Son düzenleme:

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
Hiç bir konuyu okumuyorsun, dikkat etmiyorsun ve sana sorulan sorulara doğru düzgün yanıt bile vermiyorsun. Sana bu şekilde yardımcı olamayız.