ÇÖZÜLDÜ Sierra Kurulumda Hata

emirhan809122

APPRENTICE
14 Eki 2018
16
2
21
23
Resimi gösteremiyorum upload etmiyor fakat siyah ekranda +++++++++++++++++++++ böyle oluyor ve sonrasında bilgisayar yeniden başlıyor sonrasında Windows açılıyor.

KaoS

YODA
MODERATOR
DENEYİMLİ ÜYE
1 Eki 2017
1,537
344
851
35
++++++ yazısından önce End of Random Seed diye bir yazı görüyormusun ?

KaoS

YODA
MODERATOR
DENEYİMLİ ÜYE
1 Eki 2017
1,537
344
851
35
Bios ayarlarını tekrar ve tekrar gözden geçirmeni rica ediyorum sanırım gözden kaçırdığın bir ayar var. Gerekli ayarlar Sierra İmajı konusunda anlatışmış durumda.

emirhan809122

APPRENTICE
14 Eki 2018
16
2
21
23
Bios ayarlarını tekrar ve tekrar gözden geçirmeni rica ediyorum sanırım gözden kaçırdığın bir ayar var. Gerekli ayarlar Sierra İmajı konusunda anlatışmış durumda.
biosumda kısıtlı ayarlar var ama yinede tekrar bir göz atıyım
Şuanda biosuma baktığımda hiç bir ayar yapılacak bir seçeneği yok dediğim gibi sierra da yer alan bios ayarlarındaki seçeneklerin hiç birisi benim biosumda yok bunu biosumu güncelleyerek çözebilir miyim ?
Kurulumu yaptım sorunu çözdüm kurulum içinden ayar yapmam gerekti sorun çözüldü konuyu kilityebiliriz

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: KaoS

KaoS

YODA
MODERATOR
DENEYİMLİ ÜYE
1 Eki 2017
1,537
344
851
35
Ne yaptığını açıklarsan konuyu çözüldü olarak değiştirebiliriz.

emirhan809122

APPRENTICE
14 Eki 2018
16
2
21
23
kurulum içinden ayarlardan ATI injectorü seçtim ve usbmi farklı noktaya bağladım bu şekilde sorunu çözdüm teşekkürler

• Like
Tepkiler: KaoS