1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Ssdt Dosyaları Yamalarken Compile Hatası

'DSDT' forumunda barkinez tarafından 12 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Ssdt dosyalarını igfx e göre yamalarken(refs.txt metodu denendi) asl de compile hatası alıyorum sebebi nedir?
    Parlaklık için dsdt rehberine baktım ama compile hatası verdiği için diğer ssdt dosyalarına yama uygulayamıyorum.
    Sistem:
    İNTEL HD GRAPHİCS 530(Gtx 1050 ti devre dışı) - i7-6700HQ-16 gb ram
    Monster abra a5 7.1.1

Eğer yamalayabilecek biri varsa ssdt dosyalarını paylaşabilirim sadece parlaklık yaması yapılacak

Aynı modeli kullanan biri varsa direk ssdt dosyalarını da paylaşabilirse çok memnun olurum.

2. up up up güncel bende de aynı sorun var çözemiyorum

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Bu nasıl paylaşım? Biz mi tahmin edelim aldığınız syntax hatalarını?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    barkinez bunu beğendi.
  4. Resmim.Net hocam pardon çok özür dilerim hata ektedir

5. DSDT dosyanı paylaş.

6. Dosyanda hiç bir hata yok:. macIASL refs.txt ile sök ve macIASL / Ayarlar / ACPI, 6,1 kullandığından emin ol.
    Screen Shot 2019-05-13 at 11.10.23.png

7. Hocam bundan sonraki adımımız ne olacak arkadaş ile beraber yapıyoruzda

8. direk bu dosya üzerinden igfx yamasını uygulayalım değilmi?

Tamamdır sorun çözüldü dsdt baştan yapıp inject edid diyip ruby kodunu uyguladım şimdi yeniden başlatıyoruz

Yükleniyor...
Yükleniyor...