Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Araçlar SuperDuper! Sistem Yedekleme Programı

'Programlar' forumunda montezuma tarafından 20 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. RLpVhDw.png
    Bu kullanışlı program ile sisteminizin boot edilebilir yedeğini alabilirsiniz. Bu sayede güncelleme sonrası yada yanlış bir sürücü durumunda vs kaynaklanan bir sorunda sorunsuzca bu yedekten geri dönebilirsiniz.
    Not: Program ile yedek hazırlandıktan sonra, Clover bootLoader kurulumunu yapmayı unutmayın.

Program İndirme Linki:​
    download
    Uygulamanın APFS destekleyen beta sürümü için:
    Download SuperDuper! 3.0 B7

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #1 montezuma, 20 Ekim 2016
    Son düzenleme: 7 Kasım 2017
    gokhlayeh ve zamirpolen bunu beğendi.
  2. @montezuma

Selamlar, üstadım yedeği geri çağırmak için ne yapmamız gerekiyor ?
    Sistem düzgün çalısıyor ancak imessenger vs kurcalamak istiyorum.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Yedeğe Clover bootloader kurulumu yaptıysan, bu yedek disk üzerinden sistemi başlatabilirsin.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

4. Windows'da yedek tek parça oluyordu, orda acronis true image kullanıyordum.
    Şimdi ssd kullanıyorum yedeği başka diske alınca o zaman diski mi kullanmak zorunda kalıcam ?
    Yeniden SSD ye kuramaz mıyım yedeği ?

5. Elbette kurarsın. Yine ayni uygulamayı kullanarak yedekten SSD'ye aktarım yapabilirsin.

zamirpolen bunu beğendi.
  6. @montezuma

Anladım mantığını =)
    Teşekkürler

montezuma bunu beğendi.
  7. merhabalar. eski harddiskimdeki kurulu olan 10.11 el capitan ı yeni aldığım ssd ye bu programla windowstaki acronis gibi klonlayabilir miyim? ekstra clover vs kurmama gerek var mıdır? teşekkürler.

8. Evet klonlayabilirsin. Klonladıktan sonra Clover bootloader kurulumu yapmam gerekiyor tekrar.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

9. cevap için teşekkürler. kext indirebilecegim siteler nelerdir?

10. Kurulumdan sonra ihtiyacın olabilecek kextleri USB / EFI / Kurulum Sonrası Araçlar içindeki Multibeast adlu uygulama ile kurabilirsin. Donanımın için uygun kext yoksa, yeni bir başlık altında bunun belirtirsen yardımcı oluruz.

Yükleniyor...