1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ TOSHIBA P50-A-13K Mojave Kurulum Sonrası Sürücü Tanıtmak

'Mojave' forumunda ardaanil61 tarafından 12 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Merhabalar...
    Toshiba P50-A-13K model ve markalı laptobuma Mojave kurulumunu tamamladım. Ne yaptıysam USB'siz boot edemedim. Bios, ikinci harddisk'i görmüyor. Sanırım harddiski CD okuyucusu yerine takmamdan kaynaklanıyor. Bu sorun değil, bi şekil boot edip sistemi açıyorum. Fakat Wifi, Ses, Ethernet, Touch Pad, Ekran Parlaklık ayarı gibi donanımlar çalışmıyor... Bilgilerim aşağıdadır, yardımcı olabilirseniz sevinirim...
    İşlemci: i7 4700MQ
    GPU: Nvidia GT 745M 4GB
    RAM: 8GB 1600MHZ Samsung
    Wifi: (Değiştirdim) Atheros AR5B93
    Ethernet: Gigabit Ethernet LAN

2. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    ardaanil61 bunu beğendi.
  3. Öncelikle teşekkür ederim. Ses ve Wifi sorununu çözdüm. Diğerlerine bakma zamanım olmadı. Ethernet için hangi kext gerekiyor peki onu da biliyor musunuz?

4. Ethernet tam modeli nedir?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Tam model bilemiyorum ki, özellikler kısmında sadece gigabit ethernet yazıyor. Başta da belirttiğim gibi Toshiba P50 A 13K modeline sahibim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Windows üzerinden AIDA64 ile öğrenebilirsin.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  7. montezuma bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...