1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Tüm Yonga Setleri için Clover Paketleri

'EFI Kurulum Paketleri' forumunda montezuma tarafından 2 Mart 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Icon.png
    Aşağıdaki linklerden masaüstü veya Laptop donanımınızın yonga setine uygun olarak özelleştirilmiş Clover Dosyalarını indirebilir ve bu sayede imajı kendi donanımınıza uygun özelleştirebilirsiniz.

İndirme Bağlantıları
    Kaynak: olarilla

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    Ediko, dgner, basistx ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ben Hackintosh konusunda çok yeniyim. Öğrenmek için soruyorum. Buradaki Clover Klasörünü kendi Clover klasörümüzle değiştirirsek olur mu? Yoksa yine düzenleme mi yapmamız gerekir?

Xrated bunu beğendi.
  3. Bunlar temel Clover paketleri. Eğer kurulumda imajın kendi Clover'I ile sorun alırsan bunları değiştirip kullanabilir, ya da sadece içinden config ile de deneme yapabilirsin.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    dgner bunu beğendi.
  4. Merhabalar.

Bilgisayarımın hangi Yonga Seti olduğunu nasıl öğrenebilirim? CPU-Z programını yükledim. Çıkan donanım bilgilerim şu şekilde;

CPU
    İntel Mobile Core2duo P7450 2.13 ghz
    Family 6 model 7

Mainboard
    Asustek N61Vg

Ram
    4GB

Graphics
    Geforce GT 220M 1GB

5. http://www.cpu-upgrade.com/CPUs/Intel/Core_2_Duo_Mobile/P7450_(Penryn).html

6. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  7. x58 x5560 Xeon var, hangisini denemeliyim? Eski High Sierra ile çalışmıştı direk, yeni yüklenen ile ne yaptım ne ettim çalıştıramadım.

Yükleniyor...