Tüm Yonga Setleri için Clover Paketleri

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
16,962
4,072
4,351
Icon.png

Aşağıdaki linklerden masaüstü veya Laptop donanımınızın yonga setine uygun olarak özelleştirilmiş Clover Dosyalarını indirebilir ve bu sayede imajı kendi donanımınıza uygun özelleştirebilirsiniz.

İndirme Bağlantıları
Kaynak: olarilla

Son düzenleme:

dgner

APPRENTICE
1 Şub 2019
19
2
21
49
Ben Hackintosh konusunda çok yeniyim. Öğrenmek için soruyorum. Buradaki Clover Klasörünü kendi Clover klasörümüzle değiştirirsek olur mu? Yoksa yine düzenleme mi yapmamız gerekir?

• Like
Tepkiler: Xrated

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
16,962
4,072
4,351
Ben Hackintosh konusunda çok yeniyim. Öğrenmek için soruyorum. Buradaki Clover Klasörünü kendi Clover klasörümüzle değiştirirsek olur mu? Yoksa yine düzenleme mi yapmamız gerekir?
Bunlar temel Clover paketleri. Eğer kurulumda imajın kendi Clover'I ile sorun alırsan bunları değiştirip kullanabilir, ya da sadece içinden config ile de deneme yapabilirsin.

• Like
Tepkiler: dgner

bycalamity

APPRENTICE
5 Mar 2019
7
0
0
31
Merhabalar.

Bilgisayarımın hangi Yonga Seti olduğunu nasıl öğrenebilirim? CPU-Z programını yükledim. Çıkan donanım bilgilerim şu şekilde;

CPU
İntel Mobile Core2duo P7450 2.13 ghz
Family 6 model 7

Mainboard
Asustek N61Vg

Ram
4GB

Graphics
Geforce GT 220M 1GB

edizsos123

APPRENTICE
10 Mar 2019
1
0
0
19
x58 x5560 Xeon var, hangisini denemeliyim? Eski High Sierra ile çalışmıştı direk, yeni yüklenen ile ne yaptım ne ettim çalıştıramadım.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
16,962
4,072
4,351
Merhaba iyi geceler.

Lenevo İDEAPAD 510 'a sahibim hangi yonga seti uygun olur ?

mertcan26

APPRENTICE
5 Tem 2019
7
0
1
Merhaba iyi geceler dilerim tekrardan.
Bu cloverı denedim fakat Apple logosunun altında bir çizgi oluyor ve bilgisayar lenevo logosu ile normal bir şekilde açılıyor.
Uzun süredir uğraşıyorum çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için.

mertcan26

APPRENTICE
5 Tem 2019
7
0
1
Şuanki hata bu şekilde yükleme başlıyor sonrasında siyah ekran ve Lenovo yazısıyla laptop açılıyor teşekkür ederim tekrardan.

Skylane yonga tipini kullandığımda ise “End RandomSeed” hatası aldım.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler