1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

USB-N10 NANO Wifi Kopma sorunu

'Hackintosh Uyumlu Donanımlar' forumunda blu3r tarafından 18 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    ASUS H97M-PLUS Anakart intel i5 4460 işlemci GTX 750Tİ ekran kartı 8gb ddr3 ram
    Hackintosh işleminden sonra Asus usb-n10 nano usb wifi cihazını aldım ve wifiye bağlanıyor fakat belli aralıklarla internet bağlantısı düşüyor cihaz windows üzerinde sorunsuz çalışıyor ama mac e gelince ara ara kopmalar yaşıyor

2. Aynı cihazı bende hackintosh sistemim için aldım fakat herhangi bir kopma vs yaşamıyorum. Alakasız ama başka bir usb port denermisin ?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Bu cihazla ilgili bende aynı sorunları yaşıyorum. Usb portlar arasında geçiş yaparak düzgün çalışan bir port buldum ama hız düşük maalesef çok verimli çalışmıyor bu cihazın tam verimli çalışabilmesi için ne yapmak gerekli olduğu konusunda yardımcı olurmusunuz.

Yükleniyor...
Yükleniyor...