1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

[Video Rehber] Dual Boot UEFI Windows 10 ve macOS Sierra

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda montezuma tarafından 12 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Teşekkür ederim sayın montezuma dediğiniz oldu fakat bir türlü verim alamadım windows un olduğu hdd ye komple macos kurmaya karar verdim windowsa elveda deyip yola mac ve linuxla devam edeceğim sanırım yardımınız için tekrardan teşekkürler

montezuma bunu beğendi.
  2. Ben birşeyi yanlış yaptım galiba. Sierra'yı kurdum üstüne Windows 10 kurmak istedim. Ama Sierra'yı kurduktan sonra flash diskteki EFI kısmını harddisk üzerine kopyaladım . Daha sonra flash diske windows 10 image'ı yazdırdım. Bu yazdırdığım flash disk ile kurulum aşamasına geçmemiyorum windows için. Sürekli yeniden başlıyor. Acaba sıkıntı Hdd üzerine EFI kısmını yazmaklamı alakalıdır sizce? Bir çözümü varmıdır?

3. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Rehber için teşekkürler. Bir iki sıkıntım var. Öcelikle elimde casperin t7100 core 2 duo Geforce gs 9600m ekran kartlı makinasi var. Sıkıntı şu; El Capitan sürümünü siteden indirdim. config.plist düzenlemek istiyorum ancak kurulum sonrası araçlara girdiğimde hangi config listesini seçeceğimi bulamadım. Mavericks'te bu ekran kartını otomatik tanıyordu. Yardimlarınızı bekliyorum.

#14 Emrahgurlek, 6 Ekim 2017
    Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Ekim 2017
  5. Inject NVIDIA işaretli ya da işaretsiz denemelisin. Ek olarak farklı bir sistem kimliği kullan. Ve VGA monitor bağlantısı El Capitan ile beraber desteklenmiyor. Mümkünse farklı bir Port üzerinden bağlamayı dene.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    Emrahgurlek bunu beğendi.
  6. Günlerdir uğraşmak epey yordu yardımlarınıza ihtiyacım var sorunu video olarak paylaştım.

7. -x komutu sistemi güvenli mod ile başlatır. Eğer bu olmadan sistem açılmıyorsa hata var demektir. SOrunların için El Capitan kategorisi altında sorunlarını yazılı olarak içeren yeni bir konu açarsan iyi olur. İyi Forumlar.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  8. Merhabalar kolay gelsin, bilgisayarımda bios bölümüne girdiğim halde aşağıdaki ayarları bulamadım sebebi nedir acaba?

9. Her BIOS'ta u ayarlar olmayabilir. Olanları düzenleyip kurulumu denemelisin.

10. Çift HDD ile nasıl yapıyoruz.

Yükleniyor...
Yükleniyor...