Vmware mojave jailbreak hakkında

Utku

JEDI
20 Haz 2018
308
71
251
Merhaba, benim iphone'a jailbreak (Checkra1n) yapmak istiyorum. Fakat ios 13 jailbreak için mac OS yüklü bir cihaz gerekiyor. Sanırım sanal mac OS larda çalışmıyor işlemci uyarısı veriyor. Hakkında kısmında da doğal olarak işlemci unknown gözüküyor. Clover configurator sanal makinede deneyen oldu mu ? Ne yapmam gerekir ? Hackintosh kurmadan. @Sin0w

Moderatörün son düzenlenenleri:
Anakart Modeli
ROG STRIX B550-F GAMING
İşlemci Modeli
AMD Ryzen 5 5600
Grafik Kartı
GeForce RTX™ 3090 GameRock
Ses Kartı Modeli
Realtek audio
Ağ Aygıtları
Intel l225-V
Disk ve RAM
512 gb xpg sx8200 pro nvme - 1 tb samsung 990 pro | Gskill trident z neo 2x16 gb 3600 mhz

Sin0w

JEDI
MODERATOR
DENEYİMLİ ÜYE
19 Eki 2016
577
184
251
Merhaba, benim iphone'a jailbreak (Checkra1n) yapmak istiyorum. Fakat ios 13 jailbreak için mac OS yüklü bir cihaz gerekiyor. Sanırım sanal mac OS larda çalışmıyor işlemci uyarısı veriyor. Hakkında kısmında da doğal olarak işlemci unknown gözüküyor. Clover configurator sanal makinede deneyen oldu mu ? Ne yapmam gerekir ? Hackintosh kurmadan. @Sin0w
Merhaba ;

Şuan için sanal makineler desteği yok, yakında Windows sürümü çıkacak. Size tavsiyem beklemeniz, yani Windows sürümü de çıksa yine de Major sürüm gelmeyene kadar yapmayın, zira çok bug ve hatalar oluşuyor cihazlar da, ama tabi yinede siz bilirsiniz. Şuan için yapacak birşey yok

BootLoader
OLD Clover// New OpenCore
Laptop Modeli
Deskopt
Anakart Modeli
OLD Msi Z97 Gaming 3// NEW PRO B660M-A
İşlemci Modeli
OLD İ5- Intel 4690K// NEW 12600K
Grafik Kartı
Nvidia GTX970 4 GB
Ses Kartı Modeli
Realtek
Ağ Aygıtları
OLD Killer e2200//NEW REALTEK AC1200
Disk ve RAM
OLD 8 GB RAM 1600 MHZ /NEW 32 GB 3200/ 1 TB HDD // SAMSUNG EVO 120 GB// KINGSTON 120 V3
  • Like
Tepkiler: Utku