1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

VoodooHDA 2.9.0 Ses Kurulum Paketi

'Ses' forumunda montezuma tarafından 26 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Screen Shot 2016-11-25 at 23.51.38.png
    VoodooHDA, Intel High Definition Audio özellikleriyle uyumlu cihazlar için açık kaynaklı bir ses sürücüsüdür. VoodooHDA bir çok ses denetleyicileri ve kodek bileşenlerine destek verir. Bu sayede Mac OS X AppleHDA'nın tanımadığı ses kodekleri VoodooHDA ile tanıtılabilir.

Burada paylaştığımız program ise kolay ve sorunsuz bir şekilde VoodooHDA kurulumu yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca bu kurulum paketinin bir diğer artısı ise VoodooDA kurulum kext'lerini EFI bölüntüsüne yada eski metot olan S/L/ İçine kurabilmeniz.

Screen Shot 2016-11-25 at 23.49.35.png

İndirme Bağlantısı:
    VoodooHDA Kurulum Paketi v11
    Video Rehber;

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #1 montezuma, 26 Kasım 2016
    Son düzenleme: 1 Mayıs 2018
    Rapp5 ve Ediko bunu beğendi.
  2. bununla sesi aktif ettigimizde sizin hdmi ses aktif etme konunuzdaki uygulamayı yaparken ses codeci bulunamadı diyor. sadece applealc ile aktif ediliyor galiba.

3. Aynen öyle.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Bende Sapphire R9 270x var ben hangisini seçmeliyim.

5. Herşey güzelde bu dahili mikrofonu nasıl kapatabilirim? Fan sesi çok fazla geliyor. Ses->Girişlerden azaltıyorum ama hiçbir şey değişmiyor.

6. Ben Kulaklık Kullanıyorum

Ben ''2,9,0 Siera Classic'' seçtim

7. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    montezuma bunu beğendi.
  8. Hocam ben sierra klasik kurdum mikrofon için bir ayar yapmamız lazımmı mikrofon ses almıyor sadece karınca var

9. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...