1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ Yosemite 10.10.1 den 10.10.5 e güncellediğimde açılmıyor.

'Eski OSX Sürümleri' forumunda zeka111 tarafından 5 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Sistemim nedeniyle yosenin üstündeki sürümleri yükleyemiyorum. bulduğum kurulum imajı 10.10.1 olduğu için iphone u kablo ile bilgisayara bağlayamıyorum. bana 10.10.5 imajı lazım bunu internette bulamadım.

app storedan güncellediğimde sistem bir daha açılmıyor.

@montezuma 10.10.5 kurulum imajı hazırlayabilir misin benim gibi arayanlar için?

Veya ben nasıl kurulum imajı hazırlayabilirim?

2. Sistem özelliklerin nedir? Her açılan yeni konuda sistem özelliklerini sormak artık baymaya başladı.

@montezuma üstad konu açılışına en azından cpu, motherboard ve grafik kart bilgisini zorunlu kılamaz mıyız?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    zeka111 bunu beğendi.
  3. Sistem : (0 sıkıntı herşey çat çat kuruluyor. Hiç bir hata almıyorsunuz. )
    Anakart : GA-G31M-ES2L (rev. 2.x)
    İşlemci : Pentium E6300 2,6 GHz Dual-Core
    Ekran Kartı : ATI Radeon HD 5450 Series 1024 MB (VGA portu üzerinden)
    Ram : 2,5 GB 800 MHz DDR2 SDRAM
    İnternet : Onboard ethernet kartı - Qualcomm Atheros AR8131 Gigabit Ethernet
    Ses: Onboard ses kartı - Realtek ALC883 Ses Yongası

[Başarılı Kurulum] macOS El Capitan 10.11.6 - GA-G31M-ES2L (rev. 2.x)-Intel Pentium E6300 - HD5450 | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu

Daha önce başarılı kurulum yaptım zaten sadece 10.10.5 kurulum imajına ihtiyacım var. Appstore güncellemesi işe yaramıyor.

10.10.1 de İtunes güncellenmediği için telefonumu bağlayamıyorum

4. Link verdiğiniz konuda Mojaveye bile kurulum yapılmış. Neden 10.10.5'te ısrar ediyorsunuz.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    zeka111 bunu beğendi.
  5. 2 gb ramim var yosemite akıcı çalışıyor

Güncellemeyi iphonu tanımdadığı için istemiştim.

İtunes 12.6 dmg ofline kurulum dosyasını internetten indirip kurduğumda sorun kalmadı. İtunes artık Telefonumu tanıyor

Yükleniyor...
Yükleniyor...