1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

yosemite raw imajı

'Eski OSX Sürümleri' forumunda faruk_eser tarafından 24 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. yosemite veya mavericks raw imaj linki var mı

2. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. malesef link ölmüş

4. Buruda mavericks torrent linki var indirmek istersen.
    Ama tavsiyem el capitan ile sistemini tanıtmayı dene. El capitan ile sistemini tanıtamazsan diğer sürümlerde tanıtacağını sanmıyorum.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. maverich kurdum ses hariç tanıdı fakat diskim uçunca malesef bütün raw dosyaları uçtu EL Captan ve High Sierra da ise nvdia ekran kartı bir türlü tanıma dı bu yüzden meverich yada yosemito ikisinden birisini arıyorum bu arda ilgin için tşk ederim

6. Mavericks ve yosemite torrent dosyaları indmek istersen. Bun usb içindir.

Ekli dosyalar:

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  7. dmg yi usb ye nasıl yazdırabilirim tarif ederseniz çok makbule geçer

8. Bunları indirip zipten çıkarıp torrent uygulaması üzerinden indirmelisin. İmajı indirdikten sonra win32, usbit yada transmac ile usb ye yazabilirsin.

9. tşk ederim şimdi indiriyorum

çok teşekkür ederim anlamadığım şekilde daha önceki imajda ses çalışmamıştı ancak şimdi her şey hemde müdahale etmeden çalıştı acaba cantain de çalışır mı
    verdiğin siteden captain linki de vermen mümkün mü?
    her şey için çok tşk ederim

Yükleniyor...
Yükleniyor...