Maksimum 200 TL Hackintosh Uyumlu Harici Wi-Fi Adaptörü Önerisi

PT

PADAVAN
9 Eki 2018
159
65
251
Merhabalar OS X Info sakinleri, daha önce buraya Atheros AR5B93 uyumluluğu ile ilgili bir konu açmıştım. Lakin o Wi-Fi kartı maalesef çalışmadı cihazımda. O yüzden Hackintosh için son çare harici bir Wi-Fi adaptörü almak oldu. Bunun için sanırım TP-Link'in baya bir ürünü var.
TP-LINK TL-WN722N 150 Mbps N Kablosuz Yüksek Kazanımlı 4dBi Fiyatı (hepsiburada.com)
Acaba bunu alsam rahatlıkla Hackintosh kullanabilir miyim? Ayrıca V3'müdür bu? Ve başka önerileriniz var mı? Bütçem maalesef en fazla 200 TL.

BootLoader
Clover
Laptop Modeli
Samsung RF-511
Anakart Modeli
Samsung
İşlemci Modeli
Intel Core i7 2670QM
Grafik Kartı
HD Graphics 3000 ve GT 540M
Ses Kartı Modeli
ALC269
Ağ Aygıtları
BCM4313 & ASUS USB N10-B1
Disk ve RAM
250 GB SSD + 1 TB HDD

yusufklncc

MASTER YODA
MODERATOR
DENEYİMLİ ÜYE
4 Ocak 2020
5,941
2,474
4,401
Wi-Fi kartı neden almıyorsun? Attığın adaptörde baya büyükmüş :D Çalışacaktır ama.

BootLoader
OpenCore 0.8.5
  • Like
Tepkiler: PT

PT

PADAVAN
9 Eki 2018
159
65
251
Wi-Fi kartı neden almıyorsun? Attığın adaptörde baya büyükmüş :D Çalışacaktır ama.
Onlar biraz sakat işler hocam. Wi-Fi kartı belki bozuk bile gelebilir. Ayrıca her cihazın beyaz bir listesi var Wi-Fi kartları için. Beyaz listede olmayanlar çalışmıyor. Bu yüzden Wi-Fi adaptörü alayım diyorum. Bunun işte V2 ve V3'ü varmış. Hangisinin geleceği belli değil. Bir de ASUS N10 var. Hangisini alsam kararsızım. Artık Hackintosh kullanmak istiyorum. Windows bıktırdı beni.

BootLoader
Clover
Laptop Modeli
Samsung RF-511
Anakart Modeli
Samsung
İşlemci Modeli
Intel Core i7 2670QM
Grafik Kartı
HD Graphics 3000 ve GT 540M
Ses Kartı Modeli
ALC269
Ağ Aygıtları
BCM4313 & ASUS USB N10-B1
Disk ve RAM
250 GB SSD + 1 TB HDD
AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler