STOP: 0x00000133 Mavi ekran hatası

KaspiJAS

APPRENTICE
31 Ara 2016
45
7
0
34
DPC WATCHDOG VİOLATİON verdi yine claus. 3 gündür yoktu BIOS güncelledik ekran kartı falan filan neyse hatırlıyorsundur. Bayağı ugrastır işte yine verdi. Şimdi seni bekliyorum yapmam gerekenler için.

Moderatörün son düzenlenenleri:

KaspiJAS

APPRENTICE
31 Ara 2016
45
7
0
34
8.1 nasıl kurucam :D yani yokki cd falan

bu arada ne olmuşki yani format atmam lazım

KaspiJAS

APPRENTICE
31 Ara 2016
45
7
0
34
Yeni konu açsam nasıl yapıcağımı anlatabilir misin ?

KaspiJAS

APPRENTICE
31 Ara 2016
45
7
0
34
daha önce 20 30 sefer kendim korsan windows kurulum cd si yapmıslıgım var yada flash belleğe yapmıslıgım kendi pc me falan kurmuslugum hatta kurdugum kullanan insanlarda varda dosya bulamadım vede orjinal yok

KaspiJAS

APPRENTICE
31 Ara 2016
45
7
0
34
Bu şu ankinide en güvendiğim bilgisayarcıya verdim. Windows 10 kurdu orj 2 ay sonra sıkıntı çıktı. Sonra program kullanıp orj yaptım.

Microsoft Windows 8.1 ISO Download • Windows ISO böyle bir site buldum aşşağıda türkçede var basınca direk iniyor. Bundan kursam olur mu ?

Neyse oradan indiriyorum bir x86 birde x64 sürümü var. Hangisini indiriceğim ? X64 64 bit galiba, hem daha fazla boyutu onu indiriyorum.

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler