Windows 10 EFI dosyası arıyorum

suleymanekici

APPRENTICE
10 May 2019
41
3
21
32
merhaba bir anlık dalgınlık ile windows efi sini sildim sitem dual boot yapmıştım şuan sadece max os x kısmına giriyorum en baştan format da atmak istemiyorum lütfen windowsn 10 efisi paylaşırmısnız

Son düzenleme:

ozukoc

PADAVAN
18 Tem 2017
120
39
71
33
Windowsun efi si senin kullandığın win sürümüne senin diskine sistemine göre değişir diye düşünüyorum. Öyle her windows yüklü cihazın efisi birbirinin aynısı değil aynı mac için olduğu gibi yani.

• Like
Tepkiler: suleymanekici

suleymanekici

APPRENTICE
10 May 2019
41
3
21
32
siz de windows 10 kullanıcı iseniz bana EFI/BOOT/BOOTX64.efi dosyasını paylaşırmısını deneyim çok sıkıntıya gireceğim yok sa

ozukoc

PADAVAN
18 Tem 2017
120
39
71
33
Buradan indirip deneyebilirsin fakat dediğim gibi bir sıkıntı çıkabilir yaptığın işlem riskli sonra bir şey olursa benden bilme =) bir de efi/boot içinden attım bu dosyayı efi/microsoft dizini var mı sende ?

• Like
Tepkiler: suleymanekici

suleymanekici

APPRENTICE
10 May 2019
41
3
21
32
evet microsofta lazım genel olarak sorumluk bana ait siz full EFI paylaşırsanız çok sevineceğim
format atmak zorunda kaldım konuyu kapata bilirsiniz.

Son düzenleme:
AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler