1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave Sistem Logo Değiştirme / About This Mac Logo Change

'Hackintosh Özelleştirmeleri' forumunda baris_karaer tarafından 14 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Recovery silmen iyi olmamış. Aşağıdaki betik ile recovery oluşturmayı dene.
    recovery.sh

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. yaptığım araştırmalarla dahi şuan mojave için recovery partition ayarı yapamıyorum. biraz kıllattı... malesef.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Bu betik ile olmadıysa önerim time machine ile bir yedek alıp yeniden kurulum yapıp recovery oluşturulmasını sağlamak ve ardından işlemleri tekrar etmek.

baris_karaer bunu beğendi.
  4. o zaman bi ara yaparım :) çok da şey değil yani :)

emeğine sağlık yeni şeyler de öğrenmiş oldum.

5. Mojave Ryzen için kendime hazırladığım logo. Kullanmak isteyenler için buraya bırakayım:
    5.png
    8470a13b65c49ac84980d7b744ebedcf.png

#15 montezuma, 30 Mart 2019
    Son düzenleme: 30 Mart 2019
  6. Bende uyguladım.
    tcm_IiHeehw1NkKv4hkgnFQm1rukYN_f.png

montezuma bunu beğendi.
  7. recovery disk yaratmak çok sıkıntıydı. zaman bulunca sıfırladım diski ve internet recovery ile recovery disk oluşturdum sağlığı yerine geldi cihazımın. şimdi de şu logoyu değişeyim :)

montezuma bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...