ÇÖZÜLDÜ Sierra kurulumu sonrası Windows 10 kurulumu

Bu konudaki mesaj 24 en iyi cevap olarak seçildi.

veyahut

APPRENTICE
26 Tem 2017
30
3
21
22
Leagcy bioslarda, bazı clover bootloader sürümleri sorunlu çalışıyor. Buradaki güncel clover bootloader ile deneyin.
Cok tesekkur ediyorum hemen deneyecegim.
İslemleri yapmadan once daha once yaptigim clover bootloader ayarlarini silmem gerekir mi? Gerekiyorsa nasil yaparim yardimci olursaniz sevinirim.

KaoS

JEDI
1 Eki 2017
216
63
251
34
Cok tesekkur ediyorum hemen deneyecegim.
İslemleri yapmadan once daha once yaptigim clover bootloader ayarlarini silmem gerekir mi? Gerekiyorsa nasil yaparim yardimci olursaniz sevinirim.
Eski Clover klasörünü tamamen silmen yeterli. Olmazsa son bir yöntem deneyeceğiz.

veyahut

APPRENTICE
26 Tem 2017
30
3
21
22

S10soz_21

MASTER JEDI
MODERATOR
19 Haz 2017
2,246
410
1,851
28
Diyarbakır/Amed
Clover daki tüm RC şeçenekleri işaretleyip dene. Olmaz ise Boot0ss işaretleyip dene. Bunlarda olmaz ise farklı clover sürümleri ile dene. Ek olarak bios ayarlarında diskin ilk sırada olsun.

• Like
Tepkiler: veyahut

veyahut

APPRENTICE
26 Tem 2017
30
3
21
22
Clover daki tüm RC şeçenekleri işaretleyip dene. Olmaz ise Boot0ss işaretleyip dene. Bunlarda olmaz ise farklı clover sürümleri ile dene. Ek olarak bios ayarlarında diskin ilk sırada olsun.
Çok teşekkürler, RC seçenekleri ve Boot0ss işaretli bir şekilde kurulum yaptım ve oldu.

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler