1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Airport - PCIe Half Mini v2 Tanıtmak

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda montezuma tarafından 28 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. Bu Mac Hakkında / Sistem Raporu / Bluetooth / LPM Version = (0x6) ise BT 4 sürümüdür. Değilse BT 2 versiyondur.
    Tanıtamamanla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Mesafe ile alakalıdır. Benim de klavye mi 2 metreden uzağa taşıdığımda çalışmıyor.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Teşekkür ederim bilgiler için.
    High Sierra imajı çıkar çıkmaz sıfır kurulum yapıp bilgiler tazeyken kullandığım laptop için rehber hazırlamayı düşünüyorum. Kimseye yaramayacaksa bile ileride döner ben bakarım. İnternette doğru düzgün güncel bir rehber yok malesef, sürekli sağı solu araştırmaktan gına geldi.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    montezuma bunu beğendi.
  3. Sen Azurewave AW-CE 123H Wifi + BT kartı sisteme takarken konunun #1'inci mesajında geçen;
    "Kullanıcının sağlaması gerekenler;
    1. Desteklenen Wi-Fi kart kaynakları
    2. Antenler
    3. Mini PCI --> PCI / PCIe Adaptörler -Önerilmez
      1. Adaptör, BT'yi çalıştırmak için anakart USB konektörünü içermelidir. "
    3-1 inci maddesi için "Adaptör, BT'yi çalıştırmak için anakart USB konektörünü içermelidir." ne yapmıştın. Ben herhangi bir USB konektörü takmadım.

Şu haliyle sistemde bluetooth yüklenmiş olarak gözüküyor ancak hiçbir cihaza bağlanmıyor. Ses sistemi ve kulaklık dahil.

Wifi de sorun yok problemsiz bir şekilde bağlanıyorum.

4. Ben o aşama için herhangi bir şey yapmadım. Dahili kart zaten bu. USB konnektörü nedir onu da bilmiyorum. Kartı anakart üzerindeki PCIe yuvasına takıyoruz. USB ile işimiz yok ki. Anten kablolarını da main ve aux olarak bağlıyoruz. Geriye sürücüleri tanıtmaktan başka pek bir şey kalmıyor açıkçası.

Ediko bunu beğendi.
  5. Ben de sadece bir tane anten kablosu var. Ben de onu main bölümüne takmıştım. Bu şekilde sadece WiFi ye bağlanıyordu. Bluetooth var gözüküyor ancak hiç bir şey bulamıyordu. Biraz araştırınca ilgili kartın pdf olarak kitapçığını buldum. Oradan baktığımda main anteninin sadece Wi-Fiyi Aux anteninin ise her ikisini desteklediğini gördüm. Antenin yerini değiştirdim ve problem çözüldü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

montezuma bunu beğendi.
  6. Değerli osxinfo sakinleri, bu kart yerleşik olarak sierra tarafından tanınıyor mu ? Elimde ar5b195 kart var yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla sistem tarafından tanınmadığı için bluetooth sürekli açık kalıyor. O yüzden başka kartlara yöneldim, yardımlarınızı bekliyorum.

Tahmini Teslimat Zamanı

7. Merhaba, bu yöntemler ile bendeki kartta BT kullanabilir miyim ?

Dropbox - Ekran Resmi 2018-11-05 14.26.04.png

8. Kartın benimki ile aynı, ben buradaki yöntemle tanımladım şu anda tüm özellikleri ile düzgün bir şekilde çalışıyor...

Vacintosh bunu beğendi.
  9. Teşekkürler bende aynı şekilde kurulumları tamamladım ve herşey çalışmakta şuanda.

ertan bunu beğendi.
  10. BCM43225 Wifi kartı 10.14.3 sürümünde sorunsuz çalışıyorken 10.14.4 sürümünde simge gözüküyor. Fakat bir türlü aktif olmuyor. Nasıl aktif edebilirim. Rehberdeki metodlar uygulandı. Fayda vermedi.

Forumda benden sonra yazan herkese cevap veriliyor. Sevilmediğimi bilmek güzel...

Yükleniyor...