1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Airport - PCIe Half Mini v2 Tanıtmak

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda montezuma tarafından 28 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. Peki hocam uygun sistem kimliğini nasıl bulabilirim?

[​IMG] YbBtJo7mY5zCW3fBV_00R8BEkohcO6v_.png

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Sistem kimliğin uygun.
    Aşağıda paylaştığım iki kexti System / Library / Extensions içine kur ve Rebuild Cache yap. Ardından config.plist / Kernel and Kext patches / Kext to Patch içinde aşağıdaki yamaları ekle;
    • Name: IOBluetoothFamily
    • Find (HEX): 4885ff74 47488b07
    • Replace (HEX): 41be0f00 0000eb44
    • Comment: 10.11.dp1+ BT4LE-Handoff-Hotspot.
    Bunları text edit ile eklemek istersen aşağıdaki gibi olmalı;
    Kod:
    <dict>
        <key>Comment</key>
        <string>10.11.dp1+ BT4LE-Handoff-Hotspot, credit RehabMan based on Dokterdok original</string>
        <key>Find</key>
        <data>SIX/dEdIiwc=</data>
        <key>Name</key>
        <string>IOBluetoothFamily</string>
        <key>Replace</key>
        <data>Qb4PAAAA60Q=</data>
    </dict>

Ekli dosyalar:

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Yaptım hocam fakat sorun hala aynı şekilde devam etmekte.

4. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Sistem Raporunda Wifi AirDrop destekliyor. Bu uygulamayı da denedim fakat durum hala aynı.

6. Burada anlatılanları 3. adıma kadar yaptım bluetooth ile telefonuma bağlanabiliyorum ama wifi görmüyor. Açıkcası 3. adımı yapamadım. Wifi : BCM4352 Vendor : 14E4 Device : 43B1

"Binary Yaması: AirPortBrcm4360" Burayı nasıl yapacağımı anlamadım açıkcası.

7. 3.adım Handoff için. Senin takip etmen gereken 1.adım. Burada da 5 farklı metot var. Bu metotlardan birini uyguşlayarak tanıtacaksın. Peki senin Wi-Fi yonga setinin bu olduğuna eminsin sanırım?

8. Aida ile çıktı almıştım ve orada bu olduğu yazıyordu. Yani eminim diyebilirim. Aida Çıktısını buraya atabilirim birde sizin bakmanız için isterseniz .

9. AIDA raporunu paylaşırsan iyi olur.

10. @montezuma, Azurewave AW-CE 123H Wifi + BT kart aldım, buradaki adımlara göre kurulumu gerçekleştiriyordum ancak BT kext düzenleme kısmı sanırım yarım kalmış. Tam anlaşılmıyor.
    Şimdi bu satırı buldum, altında BluetoothUSBDevices ve EricssonROK101 isminde iki dizin var. IOKitPersonalities içine 2. adımdaki verilen isimde yeni dizin mi oluşturmamız gerekiyor? Burası biraz eksik kalmış sanırım.

Bu arada ben Azurewave AW-CE123H model kablosuz ağ ve bluetooth kartımı airport half-mini başlığındaki yönergelere göre tanıttım. Sorun yok, her ikisi ile de (Wifi+BT) bağlantı kurabiliyorum ancak aklıma takılan bir şey var.
    BT 4.0 kullandığımı nasıl teyit edebilirim.
    Ne bileyim, odanın diğer ucundaki ev sinema sistemine BT ile bağladığımda seste sürekli kopmalar oluyor, mesafe de çok uzak sayılmaz, en fazla 3,5-4 metre. Yanına götürünce daha iyi oluyor ama arada bazen dip dibe olmasına rağmen seste yine kopmalar oluyor. Acaba BT'yi olması gerektiği gibi tanıtamamış olabilir miyim?

Yükleniyor...