Appstore da Kilitlenme

erdemozk

APPRENTICE
4 Eki 2017
78
14
71
İstanbul
Merhabalar herkese,

Uzun zamandır hackintosh' u kullanmaktayım. Önceki sürümlerde de yaşamıştım fakat Mojave de yoktu, Catalina ya geçince olmaya başladı. Sorun şöyle ki:

Bilgisayarın açılması, kapanması ve genel kullanımımda hiçbir sorun yok. Fakat Appstore' u açtığım anda bilgisayar tamamen kilitleniyor. Hiçbir tepki maalesef ki olmuyor ve tek çarem yeniden başlatmak oluyor. Belki alakası vardır diye söylemek isterim. Catalina, Windows ile ayrı disklerde kurulu durumda. Yardımlarınızı bekliyorum. Bilgisayarım ile ilgili bilgiler imzamdadır. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

@montezuma hocam değerli görüşlerinizi rica ederim.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
29,786
7,584
4,401
Merhabalar herkese,

Uzun zamandır hackintosh' u kullanmaktayım. Önceki sürümlerde de yaşamıştım fakat Mojave de yoktu, Catalina ya geçince olmaya başladı. Sorun şöyle ki:

Bilgisayarın açılması, kapanması ve genel kullanımımda hiçbir sorun yok. Fakat Appstore' u açtığım anda bilgisayar tamamen kilitleniyor. Hiçbir tepki maalesef ki olmuyor ve tek çarem yeniden başlatmak oluyor. Belki alakası vardır diye söylemek isterim. Catalina, Windows ile ayrı disklerde kurulu durumda. Yardımlarınızı bekliyorum. Bilgisayarım ile ilgili bilgiler imzamdadır. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

@montezuma hocam değerli görüşlerinizi rica ederim.
Şu konuyu bir incele.

BootLoader
OpenCore 0.6.4
Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4

erdemozk

APPRENTICE
4 Eki 2017
78
14
71
İstanbul
Şu konuyu bir incele.

Maalesef @montezuma hocam. Hepsini denedim ama sonuç aynı.