1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Kurulum ekranına gelmeden AppleNVMe Assert Failed Hatası

'High Sierra' forumunda Vinsinity tarafından 15 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Yine aynı yerde kalıyor.

2. Burdaki efi ile dene. Olmaz ise ve bios güncel değilse güncelleyip dene.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Hala aynı sıkıntı devam ediyor

Hiç bir çözüm bulamadım yardımcı olacak yok mu

4. 13 mesajdır ne yapıyoruz biz? Oturup 24 saat burada destek vermiyoruz. Elbette fırsatımız olursa yardım ederiz. Aşağıdaki dosyaları EFI içine koyup tekrar dene. Olmaz ise sorun senin gözden kaçırdığın bir BIOS ayarı vs dir.
    Dropbox - For :u:SonnyMoore - Simplify your life

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. BIOS'u yeni güncelledim ve belirtilen bütün ayarlar rehberde ile aynı. EFI değiştiği zaman hatalar değişiyor. Bunu şimdi deniyorum.

Bunun ile USB'yi hiç açmıyor BIOS ayarlarını tek tek kontrol ettim hepsi olması gerektiği gibi.

6. BIOS ayarlarını bağlantıdaki resimleri inceleyerek kontrol et.
    Tomahawk - i9-9900K BIOS Pics - Google Drive

7. m9HdnI181kDkd3iicCQmKCWJWduVsL3K.jpeg

Yine bu şekilde kalıyor maalesef

8. Bilemiyorum. Paylaştığın son resimde kullandığın EFI benim paylaştıklarım değil sanırım. Son olarak cihaza bağlı bazı aygıtları söküp deneme yap. NVME diskini, grafik kartını sök ve bu şekilde dene.

9. Parçaları söktüm ve BIOSU defaulta çekip yeniden yaptım söylediğiniz gibi yine aynı yerde takılıyor .

10. Bilemiyorum. MSI anakartlar zaten sabıkalı. Son olarak Mojave ile deneme yap.

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
Yükleniyor...