Bir garip hata çıktısı

speedstarrr

APPRENTICE
4 Eki 2019
46
15
21
Merhaba cihazım hp6360b
Hemen hemen herşey düzgün sistemde
Fakat sorunum ben buna internetten hazır bir clover yedeği yükledim herşeyde (wifi hariç) çalışıyor ama normal clover boot ile hata gelmezken bu yedeği attığımda ekranda devamlı sistem bir kapatmadan kurtarıldı raport et geliyor.

Sanırım aldığım yedekten dolayı geliyor bunu clover boot yada config.plist üzerinden iptal edebilirmiyim?

Zira normal mac yöntemlerinin hepsini denedim

BootLoader
OpenCore
Anakart Modeli
X58
İşlemci Modeli
X5670
Grafik Kartı
Ati HD4350

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
29,790
7,584
4,401
Neyin hataya neden olduğunu anlamak güç. Config düzenlemesi, kext dosyaları, DSDT / SSDT dosyaları bu soruna neden oluyor olabilir. İlk olarak DSDT / SSDT varsa bunları iptal edip deneme yap. Ardından her iki config dosyasını yan yana açıp karşılaştırma yaparak oradaki düzenlemeleri kendine uygun düzenleyerek deneme yap. SOn olarak kextleri kontrol et.

BootLoader
OpenCore 0.6.4
Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4

speedstarrr

APPRENTICE
4 Eki 2019
46
15
21
Cevap için teşekkürler ama sorun bluetooth için patch den çıktı ama oda olmazsa ben uygun wifi olmadan nasıl şimdi bağlanıcam :D
Önemsiz bir hata hiçte rahatsız etmiyor sitede bir alım satım alanı olsada bu wifi kartlar kimde varsa teminde rahat etsek mesela bana bcm943224 lazım yani 4322

BootLoader
OpenCore
Anakart Modeli
X58
İşlemci Modeli
X5670
Grafik Kartı
Ati HD4350