1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

VoodooI2 ile Touchpad Tanıtmak (Uygulamalı Rehber)

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda Ediko tarafından 12 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Hayır

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Merhabalar
    Form yazışmaları dahil, bu konularda yeniyim. Özellikle burada dilimiz Türkçe'ye verilen önem için, kuralı koyan ve uygulayanlara teşekkür ederim. Ben de elimden geleni yapacağım. İstemeden yapabileceğim hatalar için şimdiden affınıza sığınırım.

ASUS K555UB Dizüstü bilgisayarımda UEFI Win 10 - High Sierra 10.13.6 ve Ubuntu 18.04 yüklü.
    Bir türlü Touchpad'i çalıştıramadım. Ne yazık ki DSDT yama konusunda bilgim yeterli olmadığından, en pratik şekilde nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    (Asus k555ub core i5-6200u, Touchpad sürücü: "Device HID\ELAN1000&Col01\5&16d04072&0&0000")

3. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. denedim malesef çalışmadı

@Ediko

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...