1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Mac OS X El Capitan Kurulum İmajı

'EL Capitan' forumunda montezuma tarafından 19 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Masaüstü degilmi

Hocam birde Amd laptoplar için yamalanmış kernel nasıl buluruz.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. s.a. montezuma kardeşim senden rica etsem AMD A10 7890K ya uygun amd kernel i ekleme şansın varmı birde kernel i transmac ile imaj içerisinde nereye atmamız lazım yardımcı olursan çok sevinirim teşekkürler...

Birde şu anda notebook için olan imajını indiriyorum amd kernel ile sıkıntı olmaz diil mi masaüstü ne kurulur yani

4. Sorularının yeri sence bu konu altı mı? Kernel için araştırma yapmalısın. Kernel System / Library için de Kernels klasörü içine atılır.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. hocam başarılı bir konu olmuş gayet açık ve net bir şekilde anlatmışsınız birazdan Allah izin verirse bende kurmayı deneyeceğim

montezuma bunu beğendi.
  6. laptop googledriver'ı masaüstüne kursam olur mu

7. Olur elbette.

8. Ama öyle bekledim çizgi çıktı sonrada bir sürü kırmızı yazı geldi

9. Sorunlarının görselini ve sistem bilgilerini içeren yeni bir konu paylaş.

10. Ama hiç bir Mac OS olmuyor

Yükleniyor...
Yükleniyor...