Mac OS X El Capitan Kurulum İmajı

Aranjor34

APPRENTICE
14 Haz 2018
72
3
21
39
Bootloader Laptopuma Sonunda bu rehber sayesinde çok şükür yaptım çok teşekkür ederim:angel::angel:İyiki bu site var sizler varsınız. Bu arada Niresh Maverick indirdim ve Amd fx4100 işlemciye nasıl olduysa yükledim, herşeyi kendi içinde geldi, ekran kartımı vs herşeyi tanıdı,:D:DBootloader yapmama bile gerek kalmadı.Teşekkürler ^^Osxinfo^^Yupppiiii:cool::angel::angel:

Merhaba,tekrar selam Montezuma, Mac ile sorunsuz şekilde çok iyi çalışıyorum. Logic Pro konusunda olsun çok iyi bir deneyime sahip oldum ki bun sizlerin sayesinde.Öncelikle teşekkür ederim, lakin sistem özelliklerinden sistem değerlerime baktığımda. Amd fx işlemcimi xenon intel diye görmüş.:) Ram mhz hızımı ise 400 mhz olarak yansıtmış.Bu normal beklenen bir durummudur?.Normal ram hızım 1333 Mhz değerindedir.Sahte bir yansımamıdır?.Yoksa gerçekten gösterilen değerde performans veren bir sistemmidir.Son bir sorum Hackıntosh legalmidir?İllegalmidir?.Apple Store yada güncellemeler olsun almak gibi durumlarda kullanım rahatlığı ne durumdadır.Yasalmıdır?.Teşekkür ederim.:confused:

• Like
Tepkiler: montezuma

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,627
4,447
4,401
Öncelikle teşekkür ederim, lakin sistem özelliklerinden sistem değerlerime baktığımda. Amd fx işlemcimi xenon intel diye görmüş.:)
Apple hiç bir cihazında AMD işlemci kullanmıyor. Bu yüzden de kullandığın Sistem kimliğine uygun olarak, bu sistemde kullanılan işlemci ne ise o yansıtılır. Bu sadece kozmetik sorun. Aynı şekilde RAM içinde bu geçerli. Eğer kullanımda sıkıntı yoksa bu da kozmetik bir sorun. Hackintosh yasal olmasaydı bu forumu kurmazdık. Bir güncelleme yapacaksan dikkat etmen gereken, güncelleme sonrası AMS işlemcini çalıştıran yamalı kernel sıfırlanır. Bu yüzden güncelleme sonrası tekrar güncellediğin sürüm ile uyumlu düzenlenmiş kernel kullanmalısın.

TolgaGonen

APPRENTICE
1 Eki 2018
13
1
21
31
Merhaba, Kurulum sonrası siyah ekranda kalıyor. Bot HDD yaptığım da sebebi nedir? Cihaz HP Pavilion G6

• Intel Core i5-3210M
  • Kingston 8 GB DDR3 1600 DDR3
  • Samsung 4 GB DDR3 1600 DDR3
  • Intel(R) HD Graphics 4000
  • AMD Radeon HD 7500M/7600M
  • IDT 92HD87B2/4 Sound
  • Synaptics PS/2 Port TouchPad
  • Ralink RT3290 802.11bgn Wi-Fi

baris_karaer

MASTER JEDI
MODERATOR
DENEYİMLİ ÜYE
18 Nis 2017
1,631
563
1,351
İstanbul
Mojave'de wifi hariç herşeyim çalışıyor dedin, (ki wifi kartın uyumsuz) neden El Capitan kurmaya çalışıyorsun?

YagizKCKN

APPRENTICE
9 Eki 2018
26
0
0
15
Olması gereken menü burası değil mi?
BTHBTUy-Pj0zvLI3NVOE-weE3fFp0KGQ.jpeg

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler