macOS Mojave 10.14.5 AMD & Intel Kurulum İmajı

Mnice

APPRENTICE
25 Ağu 2018
1
0
0
39
Rio De Janeiro
Hi! Does nvidia 210 work on mojave?
Cpu i3, 6 Memory, HD 500

Cpu i3, 6 Memory, HD 500

Ediko

JEDI
DENEYİMLİ ÜYE
6 Ocak 2017
533
266
251
47
Ankara
Cpu i3, 6 Memory, HD 500

Cpu i3, 6 Memory, HD 500
You have to open new discussion about your issue. It must have your system details. Under Mojave topic.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

aranel

APPRENTICE
11 Tem 2018
9
1
0
24
Nvidia driverlarinin henuz yayinlanmamasi cok kotu oldu, tesekkurler imaj icin bekliyoruz bakalim.

hsnbsst

APPRENTICE
11 Tem 2017
39
0
0
29
şu an kurulumu yaptım ama bende aşırı derece kasma var nedeni ne olabilir acaba

abayaz61

APPRENTICE
25 Nis 2017
11
7
0
33
Bios dahil hiçbir ince ayar yapmadan sadece TransMac ile usb yazdırıp başarıyla kurulum yaptım. Nvidia sürücüleri çıkmadığı için ekran kartını tanıtamadım sadece.
Çok teşekkür ederim @montezuma

hsnbsst

APPRENTICE
11 Tem 2017
39
0
0
29
cylrl6HCHHa7wVpWkx6tBL-fQcmtFDiS.png

bende böyle hata veriyor daha önceki sürümlerde böyle bir hata almamıştım bütün ayarları da yaptım bu tip hata ile karşılaşanlar varım

brltpc

APPRENTICE
13 Eyl 2017
64
44
0
27
Hocam ellerinize sağlık. Ben her iki imaji da indirdim hem dizüstü hem masaüstü bilgisayarlara videolu rehber hazırlamak için ama yazdırma işlemi başarılı oluyor nedense BIOS'ta UEFI aygıtlarda göremiyorum hiçbir şekilde de BOOT edemiyorum. @montezuma

yurigagarin

APPRENTICE
19 Ara 2017
51
2
0
Mojave için Nvidia Web Driver güncellemesi yayınlanmadı. Ancak aşağıdaki konudaki betik ile bir deneme yapabilirsin. Betik Nvidia web Driver içinde düzenleme yapıp macOS sürümünü Driver içine işliyor. Belki işe yarayabilir.
Nvidia Web Driver Güncelleme Betiği | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu
Merhaba hocam güncel kurulumu yaptım betiği kurdum ekran kartını tanıttım fakat şöyle bir şey var her şey eskisi gibi ekran kartı tanınmamış gibi donmalar ve grafik kırılmaları mevcut. Ne yapmalıyım ?

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
16,907
4,056
4,351
Merhaba hocam güncel kurulumu yaptım betiği kurdum ekran kartını tanıttım fakat şöyle bir şey var her şey eskisi gibi ekran kartı tanınmamış gibi donmalar ve grafik kırılmaları mevcut. Ne yapmalıyım ?
Demek ki Web Driver çalışmıyor. Sabredip sürücü güncellemesi bekleyeceksin.

metehan66

PADAVAN
13 Ocak 2017
125
4
71
@montezuma Mojave'yi sorunsuz bir şekilde windowsun yanına kurdum. Herşeyi otomatik olarak tanıdı. High Sierra'nın bütün sürümlerinde ekran kartından dolayı sorun yaşamış ve her defasında Sierra'ya geri dönmüştüm. Ellerine sağlık, çok teşekkür ediyorum. Ancak safari de sekmeleri açınca sekmelerde girilen site adlarını yazan ince bar siyah renkte. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?
Sistem özellikleri: İ5 işlemci 4.nesil. Nvidia Geforca 550ti .